Co bude dál?

23. března 2015 v 18:24 | Teress |  Téma týdne
Postupně ztrácím kolem sebe všechny. Je to jedno z období, kdy se vše hroutí jako hromádka z karet. Vlastně ani nevím, jak dlouho tohle všechno trvá a jak dlouho ještě vydržím tomu všemu odolávat. Co bude dál?
Jsem jiná než ostatní, mám zkrátka jiné záliby než mé spolužačky ve třídě. Jsem milovnice hudby, bez sluchátek nevyjdu ani vynést koš. Když mám volno, píšu povídky ( i když ve psaní asi nejsem moc dobrá, ale aspoň něco mě baví). Má droga je Pinterest (opravdu super stránka, u které se dá prosedět snad hodiny).
Když se své "kamáradce" rozpovídám o nové písničce (ale ne že bych o tom mluvila pořád, prostě se chci pochlubit s tím, co jsem na netu našla a třeba si to poslechnout nebo tak), dělá, že neexistuju, jako bych na ní celou tu dobu nemluvila.Ale ať mluvím o čemkoliv, nenaslouchá mě. Už jsem si na tohle u ní ale zvykla.
Nejhorší je, když to tak pokračuje i u mých dobrých přátel. Například si povídáme o snech a já povídám kamarádce: "Dnes se mi zdál děsný sen, zdálo se mi, že se k nám vrátil Richard." Jen pro vysvětlení: Richard je osoba, která mi způsobila pár problémů v životě, naštěstí je ale daleko ode mě. No ale tuhle noc se mi zdálo, že se k nám vrátil. A reakce mé kamarádky? Smích. Začala se smát a usmívat a to bylo tak..ani nevím, které slovo by to vystihlo. Ale ten pocit, co mě zaplavil byl strašný. Ta reakce mi ublížila. Nevím, proč se takhle zachovala, možná mě blbě pochopila. Snad v to doufám.
Lidé se ode mě vzdalují, já se čím dál tím víc zavírám do sebe. Ale říkám si: " Je to jen deprese a ta zmizí." Tak snad mám pravdu, i když se mi zdá, že tohle všechno trvá snad týdny. Kdo ví, co bude dál..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dreamer Dreamer | Web | 23. března 2015 v 18:51 | Reagovat

Máš kolem sebe špatné lidi. Ale věř mi, já měl taky. Hlavně buď sama sebou a uvidíš, že časem najdeš lidi, co budou jako ty. :)
PS: I LOVE ONEREPUBLIC!!! :D

2 all-of-nik all-of-nik | Web | 23. března 2015 v 19:36 | Reagovat

Zlato, tolik vím, o čem mluvíš, ačkoliv kolem sebe teď paradoxně mám mnohem více lidí a mnohem větších přátel než donedávna.
A jestli je správné si říkat, že je to jen deprese a ta zmizí... Nezmizí sama od sebe. Ne bez pomoci druhých nebi našeho vlastního opravdového a silného odhodlání. Věř mi. Plácám se v ní už více než rok a vlastně si ještě stále, pořád dokola říkám to samé, co ty, totiž, že zmizí. Ale moc dobře přitom vím, že sama od sebe rozhodně nezmizí.

3 Teress Teress | Web | 30. března 2015 v 19:14 | Reagovat

[1]: V to doufám. A bezva, konečně další fanoušek :D

[2]: To já vím a snažím se ji zbavit za pomocí rodiny (ta mě jediná ve všem podporuje). Holt, život je někdy těžký a je jako boj. Ale doufám, že boj nad depresí se dá zvládnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama